Wystąpienie #1

Klaudia Rogalska „Moc multimediów- 3 nowatorskie sposoby prezentowania dorobku zawodowego.”

Klaudia Rogalska pasjonatka nowoczesnych technologii, lektorka języka angielskiego, trenerka nauczycieli, edukatorka Google II stopnia, trenerka w ogólnopolskich projektach Lekcja Enter oraz Edukacja Włączająca. Pomaga nauczycielom wdrażać nowoczesne technologie na lekcjach i pokazuje jak korzystać z narzędzi TIK, aby wspierać procesy nauczania. Ostatnio bardzo umiejętnie przybliża nam zastosowanie sztucznej inteligencji oraz rozszerzonej rzeczywistości

Wystąpienie #2

Danka Gierczak „Żaba w pomidorach- czyli kilka słów o organizacji czasu pracy.”

Danka Gierczak – Nauczycielka języka angielskiego, fanka nowoczesnych technologii w edukacji i dobrych relacji w szkole. Entuzjastka myślenia wizualnego i twórca materiałów do nauki języka angielskiego i nie tylko na profilu TEACH&sketch. O tym jak rysunkami przekazywać wiedzę opowiada nauczycielom w kraju jak i za granicą. Ilość działań i zadań spowodował, że zainteresowała się również metodami efektywnego wykorzystania czasu i organizacji własnej pracy.

Wystąpienie #3

Olga Woj „Moc spokoju- czyli jak zapanować nad stresem!”

Olga Woj – neurodydaktyczka, trenerka kadry pedagogicznej i autorka szkoleń z efektywnych narzędzi edukacyjnych dla nauczycieli. Od 2020 roku dzieli się swoim doświadczeniem tworząc Mózg na Warsztat – Edukacja dla Uczących. Założycielka szkoły języka angielskiego dla dzieci i twórczyni metody Discovery English. Miłośniczka uczenia i stosowania mnemotechnik oraz metodyczka prowadząca kursy biegłego czytania. Autorka kursu trenerskiego i innowacji pedagogicznej Kreatywny Umysł.

Wystąpienie #4

Justyna Zaryczańska „Na ostatniej prostej. Szkolenia last minut i szybkie sposoby na uatrakcyjnienie prezentacji.”

Justyna Zaryczańska – Dyplomowana nauczycielka języka polskiego w Społecznej Szkole Podstawowej im. Rady Europy w Lubinie. Tworzy blog „Jutro polski” skierowany do polonistów i wychowawców, na którym publikuję pomysły na ciekawe lekcje łączące elementy analogowe i digitalne. „Jutro polski” można znaleźć na Facebooku, Instagramie i na YouTube. Jest ambasadorką Genially i Edpuzzle. Należy do grona SuperbelfrówRP. Uwielbia kreatywne lekcje i stawia na angażowanie uczniów w procesy edukacyjne.

Wystąpienie #5

Monika Kluza „Uwierz w moc swojego głosu.”

Monika Kluza – Mama trzech córek. Nauczycielka. Trener Twoich Marzeń. OSOBOWOŚĆ ROKU 2019 w dziedzinie KULTURA. Certyfikowany Trener Mentalny oraz Trener Śmiechu. Instruktor warsztatów muzyczno-teatralnych. Autorka bajek, wierszy, opowiadań i piosenek. Laureatka wielu konkursów poezji śpiewanej. Właścicielka Centrum Edukacji Artystycznej Muzylek Moni. Organizuje i prowadzi autorskie warsztaty doskonalące dla nauczycieli szkół i przedszkoli z wykorzystaniem idei Carla Orffa. Pomysłodawczyni Ogólnopolskiego Maratonu Artystycznego. Wykładowczyni XV Zjazdu Nauczycieli Polonijnych i Komitetów Rodzicielskich PORTLAND 2018 oraz XVI Zjazdu Nauczycieli Polonijnych i Komitetów Rodzicielskich TORONTO 2022, PRZYSTANEK HISTORIA IPN CHICAGO 2023.
Rocznie szkoli ponad 8000 nauczycieli stacjonarnie i online. W swojej pracy łączy wartość muzyki z treningiem mentalnym skierowanym na realizację marzeń. Miłośniczka sportu, przyrody, medycyny naturalnej, psychologii, astronomii i astrologii. Uwielbia czytanie książek, muzykę, taniec i sport. Natura leczy ciało, muzyka leczy duszę – Monika podczas konferencji przeniesie nas w niezwykły Świat tajemnic mocy naszego głosu.

Wystąpienie #6

Aneta Szostak-Sulewska „Internetowy System Aktów Prawnych i moc, która w nim drzemie.”

Aneta Szostak-Sulewska – Ukończyła 5-letnie studia magisterskie na Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie na kierunku pedagogika specjalna, specjalizacja : oligofrenopedagogika, studia podyplomowe na kierunku: nauczanie matematyki z elementami informatyki oraz studia podyplomowe z zakresu zarządzania na Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu. Absolwentka studiów doktoranckich w Dolnośląskiej Szkole Wyższej we Wrocławiu. Członek Polskiego Towarzystwa Kynoterapeutycznego, certyfikowany specjalista-kynoterapeuta, trener profilaktyki pogryzień. Certyfikowany Praktyk Metody Tomatisa. W czasie swojej wieloletniej pracy zawodowej związanej ze szkolnictwem specjalnym, odbyła wiele szkoleń doskonalących warsztat pracy, miedzy innymi: III stopnie Programu Rozwoju Komunikacji MAKATON, terapia ręki – jako element pracy z dzieckiem z trudnościami w uczeniu się, Metoda Ruchu Rozwijającego` Weroniki Sherborne, Psychomotoryka –wspieranie rozwoju psychomotorycznego i percepcji postrzegania u dzieci oraz liczne szkolenia z zakresu zarządzania w oświacie.

Notatki wizualne z wystąpienia Tomasza Kammela

Partnerzy wydarzenia

Oprawa graficzna materiałów konferencyjnych: Oliwia Nowicka – członkini zespołu Kapelusz z Kwiatami

Wsparcie techniczne: Sylwia Stein https://sylwiastein.pl/

Pobierz zaświadczenie

Shopping Cart